Debic na X targach Expo Sweet w Warszawie

Już 25 lutego rusza w stolicy kolejna, dziesiąta już odsłona Targów Expo Sweet. Po raz pierwszy Debic wystąpi na stoisku pod własnym szyldem, prezentując słodkie inspiracje serwowane przez uznanych cukierników.

Podczas Targów Expo Sweet goście będą mogli wymienić doświadczenia, poznać smaki potraw przygotowywanych przez wystawców, a także wziąć udział w licznych warsztatach i seminariach.

Tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do zaprezentowania rozwiązań skierowanych stricte do branży cukierniczej i lodziarskiej. Debic w swojej ofercie posiada produkty, które stanowią doskonałą bazę do przygotowywania znakomitych i przepysznych deserów. Dodatkowo nasza bita śmietana stanowi podstawę do przygotowywania nieziemskich słodkości. Goście będą mogli spróbować ich na naszym stoisku A50. Słodkości przygotowywać będą takie osobistości jak Paweł Mieszała, Michał Doroszkiewicz czy Tomek Deker – mówi Olga Andrzejewska, key account manager w Debic.

Firma Debic zaprezentuje też swój nowy produkt – masło skoncentrowane (bezwodne) z 99,8% tłuszczu mlecznego. Wyróżnia je biały kolor, brak zapachu i smaku, co powoduje że idealnie komponuje się z wszelkimi dodatkami smakowymi. Jest najlepszym surowcem do produkcji lodów, pralin, ganache i ciast, a lody wytworzone z dodatkiem tego masła topią się dużo wolniej nawet w wysokiej temperaturze.

X Targi Expo Sweet zakończą się 28 lutego.

Rusza budowa Forest Ski Hotel & Resort

Następny »

Orbis planuje uruchomienie 38 hoteli w ciągu 3 lat

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *