Daniel Błaszkiewicz dyrektorem generalnym hotelu Anders

W połowie września obowiązki dyrektora generalnego hotelu Anders w Starych Jabłonkach przejął Daniel Błaszkiewicz. Będzie on łączył nową rolę z funkcją dyrektora działu marketingu i sprzedaży.

Daniel Błaszkiewicz zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego Tomasza Dowgiałło, współwłaściciela Grupy Anders, który aktualnie zajął stanowisko członka zarządu. Daniel Błaszkiewicz związany jest z Hotelem Anders od 2004 roku.  W tym czasie pełnił funkcje specjalisty ds. sprzedaży, później kierownika działu sprzedaży i marketingu, a w 2010 roku objął funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży Hotelu Anders.

Przez ostatnich 10 lat pełnił również funkcję dyrektora operacyjnego rozgrywanych w Starych Jabłonkach zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej z cyklu World Tour, a w roku 2013 mistrzostw świata w tej dyscyplinie sportu, organizowanych właśnie przez Hotel Anders. W roku 2014 został laureatem konkursu „Hotelarz Roku” w kategorii „Dyrektor marketingu i sprzedaży hotelu niezależnego”, organizowanego przez magazyn Hotelarz i Hortwath HTL.

Nowy dyrektor generalny zamierza kontynuować linię rozwoju Hotelu Anders w oparciu o charakter i atuty wyróżniające obiekt oraz stanowiące o jego unikalności. Priorytetami pozostają niezmiennie najwyższa jakość obsługi i komunikacji z Gościem oraz bogata oferta możliwości aktywnego spędzenia czasu w hotelu.

źródło: Hotel Anders

W Krakowie hotelarze będą rozmawiać o e-marketingu

Następny »

LOT zaprasza na kolejną aukcję bagaży lotniczych

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *