Chefs Only w Hotelu Mikołajki

chefs-onlyPięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki na Wyspie Ptasiej gościł około 50. kucharzy z całej Polski. W Restauracji Yachtova i salach konferencyjnych można było zobaczyć rywalizację szefów kuchni z uznanych restauracji i spróbować ich dań.

W ramach spotkania CHEFS ONLY rywalizowało ze sobą ok. 50. kucharzy z różnych stron kraju. Organizatorem spotkania Szefów Kuchni było Stowarzyszenie Kucharzy Polskich i prezes Krzysztof Szulborski. Współorganizatorem i koordynatorem kulinarnej imprezy był Tomasz Milewski, Szef Kuchni Hotelu Mikołajki.

Celem spotkania było połączenie gotowania, nauki i integracji poprzez wspólną zabawę i rywalizację w konkurencjach niezwiązanych z gotowaniem – organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, wśród których znajdowała się gra terenowa zawierająca takie aktywności jak paintball, quady oraz rejs statkiem. Zwieńczeniem dnia było wspólne gotowanie. Szefowie zaprezentowali różne style i smaki oraz różnorodność technik i wykorzystanie produktów. Z grupy Szefów Kuchni wyłonione zostały również osoby do kolejnej edycji programu rozrywkowo-kulinarnego TOP CHEF emitowanego na kanale Polsat. Gospodarzem wydarzenia był Hotel Mikołajki.

źródło: Hotel Mikołajki

Nowy hotel Hilton Garden Inn w Krakowie

Następny »

Sposób na hałaśliwego gościa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *