Certyfikat jakości dla hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Nowo otwarty Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju po audycie przeprowadzonym przez Niemieckie Stowarzyszenie Wellness otrzymał (podobnie jak dwa istniejące już Hotele SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój i Wzgórza Dylewskie) certyfikat jakości w najwyższej kategorii – PREMIUM.

Certyfikat PREMIUM otrzymują na dwa lata wyłącznie wiodące obiekty, które łącznie uzyskają minimum 75% możliwych do uzyskania punktów. Profesjonalni audytorzy poddają ocenie siedem dziedzin działalności hotelu (m.in. funkcjonalność i jakość, kompetencja i dbałość o gości, czy serwis i informacja), uwzględniając przy tym 1500 kryteriów. Hotele SPA Dr Irena Eris są jedynymi polskimi hotelami, które otrzymały certyfikat w kategorii PREMIUM i które co dwa lata poddają się wnikliwemu audytowi począwszy od oceny całościowej koncepcji wellness, jakości wellness i SPA oraz wszystkich działów od front office, poprzez housekeeping i na gastronomii kończąc.

Niemieckie Stowarzyszenie Wellness (DWV) działa od prawie 20 lat, nie tylko w Niemczech, ale i 13 innych krajach świata, oceniając obiekty wellness i spa. Głęboka znajomość rynku wellness i spa, niezależność, brak powiązań z komercyjnymi lub ideologicznymi interesami sprawiają, że stowarzyszenie jest uznanym doradcą i partnerem w tej dziedzinie. Jednym z ważniejszych dążeń DWV jest tworzenie standardów jakościowych w hotelarstwie wellness i spa. Wytyczne jakościowe sformułowane przez DWV po raz pierwszy w roku 1993 były w Niemczech od tej pory wielokrotnie traktowane jako wzór i stały się podstawą do opracowywania klasyfikacji oraz prowadzenia kooperacji marketingowej. Zaufanie do kompetencji oraz wszechstronnego doświadczenia Stowarzyszenia i jego ekspertów sięga obecnie także poza granice Niemiec.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój dołączył również do członków elitarnej, międzynarodowej organizacji International SPA Association (ISPA) z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Hotele SPA Dr Irena Eris są jedynymi członkami reprezentującymi polskie hotele.

źródło: DrIrenaErisSpa.com

78 nowych hoteli w pół roku

Następny »

Hotele Diament zapowiadają dalszą ekspansję

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *