Campo Modern Grill najpiękniejszą restauracją na świecie

Najpiękniejsza restauracja na świecie znajduje się we Wrocławiu. Projekt wnętrza Campo Modern Grill wyróżniło jury międzynarodowego konkursu WIN Awards 2017 w Londynie. Wrocławski lokal pokonał wiele kultowych restauracji z Wielkiej Brytanii, Australii czy Hong Kongu.

Projekt ma wyrazisty charakter ze starannie przemyślanymi rozwiązaniami, które zostały znakomicie zrealizowane. To wyjątkowe wnętrze zdecydowanie wyróżniło się konsekwentnym i sugestywnym stylem wizualnym. Odważne użycie ciemnej palety kolorystycznej skupia uwagę na użytych materiałach i ich teksturach. Niezwykła dbałość o detale jest obecna także w identyfikacji wizualnej i akcesoriach prowadząc spójny dialog z gośćmi restauracji – tak argumentowało wybór CAMPO Modern Grill jur konkursu World Interiors News Awards 2017.

Campo serwuje kuchnię międzynarodową z południowoamerykańskimi akcentami. Specjalnością restauracji są argentyńskie steki z krów ras Black Angus i Hereford, pochodzące z ekologicznej hodowli Dietera Meiera – szwajcarskiego reżysera, muzyka i performera. Kartę uzupełniają pozycje wegetariańskie, ryby i owoce morza, desery oraz wina, wśród których znajdują się organiczne PURO Dietera Meiera, które Campo serwuje jako jedyne miejsce w Polsce.

fot. campomoderngrill.pl

 

Hotel Number One ruszył z kampanią Big THING

Następny »

HRS został globalnym partnerem Siemensa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *