Zawieszenie wiechy hotelu sieci Motel One w Warszawie

STRABAG Sp. z o.o., generalny wykonawca inwestycji, wraz ze Spółką STRABAG Real Estate 
GmbH (SRE) świętował wykonanie najwyższego elementu konstrukcyjnego budynku, gdzie powstaje pierwszy w Polsce hotel międzynarodowej sieci Motel One.

Obiekt będzie dysponował łącznie 333 pokojami na 12 kondygnacjach. Ukończenie stanu surowego pozwala na rozpoczęcie prac elewacyjnych, instalacyjnych i wykończeniowych wewnątrz budynku. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.

Motel One powstaje naprzeciwko Muzeum Fryderyka Chopina, przy ul. Tamka 38 w Warszawie. Hotel charakteryzuje doskonała lokalizacja w centrum miasta zapewniająca łatwość dotarcia środkami komunikacji publicznej. Ulicę Nowy Świat dzieli dystans zaledwie 5 minut spacerem, natomiast do Centrum Nauki Kopernik dotrzeć można w mniej niż 10 minut piechotą.

– Kolejny realizowany przez nas projekt nabiera kształtów. Cieszymy się, że budowa na tak nietypowym terenie – w obszarze skarpy przy ul. Tamka jest bezpieczna, terminowa i nie uciążliwa dla mieszkańców stolicy. Nasz projekt hotelu realizowany jest zgodnie z planem, w zaledwie 9 miesięcy od wmurowania kamienia węgielnego świętujemy zawieszenie wiechy, zaś za niespełna 12 miesięcy planujemy jego otwarcie – powiedział Bogdan Zasada, Dyrektor Oddziału STRABAG Real Estate w Polsce.

źródło: STRABAG

„Fragmenty Świata” w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Następny »

W Szkocji powstanie piwny hotel. Lodówka z piwem w każdym pokoju

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *