British Airways oferuje Paszport do Monte Carlo

Organizacja Turystyczna Monako i British Airways oferują Paszport do Monte Carlo – ekskluzywny pakiet obejmujący transfery helikopterem między Niceą a Monako.

Lot helikopterem między dwoma słynnymi kurortami Lazurowego Wybrzeża ma zająć jedyne 7 minut. To nie tylko najszybszy sposób podróży między Niceą a Monako, ale też niepowtarzalna okazja, by podziwiać piękną Riwierę Francuską z lotu ptaka.

Paszport do Monte Carlo obejmuje również wstępy do wielu galerii i muzeów, w tym Muzeum Morskiego, akwarium czy ogrodu zoologicznego, a ponadto możliwość korzystania z licznych atrakcji turystycznych w Monako.

Dyrektor zarządzający British Airways Holidays Claire Bentley zaznacza, że oferta jest rezultatem długich poszukiwań nowych sposobów na zagwarantowanie klientom niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wakacji.

Monako to niewielkie miasto-państwo w Europie Południowej, leżące u wybrzeży Morza Śródziemnego. Monte Carlo jest dzielnicą Monako, słynącą z pięknych plaż, luksusowych hoteli, ekskluzywnych kasyn oraz organizacji prestiżowej imprezy Grand Prix.

oprac. EM na podst. breakingtravelnews, fot: Wikimedia Commons

Oto jeden z siedmiu cudów Czech

Następny »

Nie jesteśmy zwykłym hotelem SPA & Wellness

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *