Bond i… Barbie? Zobacz TOP 8 apartamentów tematycznych!

Jesteś miłośnikiem serii filmów o Jamesie Bondzie? A może wolisz cukierkowe stylizacje w stylu Barbie? To wszystko, a nawet znacznie więcej, znajdziesz w wielu hotelach na świecie oferujących nocleg w niezwykłych apartamentach tematycznych.

Apartament w stylu Batmana

Ten niesamowity apartament znajduje się w Eden Hotel w mieście Kaohsiung na Tajwanie. W pokoju nie brakuje zarówno motywów związanych z komiksowym bohaterem, jak i rozmaitych udogodnień. Tylko żebyś nie przeoczył wezwania, które może ukazać się na niebie w każdej chwili.

fot. eden-motel.com.tw

fot. eden-motel.com.tw

Apartament w stylu Hello Kitty

Hello Kitty ma wielu fanów nie tylko w Japonii, gdzie postać została wymyślona. Apartament w stylu Hello Kitty znajduje się w Grand Hi-Lai Hotel w mieście Kaohsiung na Tajwanie. Pokój pełny jest ozdób związanych z postacią uroczego kotka. Udekorowano nimi sofę, krzesła, łóżko, zasłony, a nawet stół.

fot. hotel-rn.com

fot. hotel-rn.com

Apartament w stylu Minionków

Minionki są uwielbiane nie tylko przez dzieci, ale też dorosłych. Tym razem Minionki rozrabiają w Loews Portofino Bay Hotel w Orlando na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. W apartamencie znajdziemy między innymi świetną fototapetę z Minionkami oraz stylizowane łóżka, choć ich rozmiar każe przypuszczać, że pokój powstał raczej z myślą o młodszych turystach.

fot. loewshotels.com

fot. loewshotels.com

Apartament w stylu piratów

Kolejna niesamowita propozycja dla dzieci, zarówno małych, jak i dużych. Ten magiczny apartament znajduje się w LEGOLAND Malaysia Resort w Malezji, kompleksie gwarantującym fantastyczną rozrywkę dla całej rodziny. A nocleg w pirackim pokoju z pewnością dostarczy dodatkowych wrażeń. Ahoj przygodo!

fot. legoland.com.my

fot. legoland.com.my

Apartament w stylu Epoki Lodowcowej

Teraz możesz poczuć się jak bohaterowie popularnego filmu animowanego i zamieszkać w prawdziwej lodowej komnacie. Apartament znajduje się w Alton Towers Resort w angielskim hrabstwie Staffordshire i mimo mroźnych skojarzeń z pewnością będzie budził gorące wspomnienia.

fot. altontowers.com

fot. altontowers.com

Apartament w stylu Agenta 007

Zawsze marzyłeś o tym, żeby zostać tajnym agentem? Zamieszkaj w niezwykłym apartamencie w stylu najsłynniejszego z nich, Jamesa Bonda, znajdującym się w Seven Hotel w Paryżu. Tylko nie zapomnij o odpowiednim garniturze…

fot. sevenhotelparis.com

fot. sevenhotelparis.com

Apartament w stylu Barbie

A może od filmów akcji wolisz cukierkowy styl Barbie? Jeśli tak, idealny apartament dla ciebie znajduje się w Palms Casino Resort w Las Vegas. Różowe ściany, czarna pikowana sofa, pudrowe dodatki i wizerunek Barbie będą towarzyszyć ci przez cały pobyt.

fot. palms.com

fot. palms.com

Apartament w stylu Muminków

To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy w dzieciństwie z utęsknieniem śledzili kolejne przygody Muminków. Apartament znajduje się w Naantali Spa w Finlandii i już od samego progu przenosi gości w świat Muminka, Mamy Muminka, Taty Muminka, Małej Mi, Włóczykija i Panny Migotki.

fot. naantalispa.fi

fot. naantalispa.fi

Oprac. EM na podst. telegraph.co.uk

Hilton Garden Inn Kraków Airport łączy kuchnię z muzyką

Następny »

Nowe sale konferencyjne w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *