B&B Hotels Polska rusza z budową hotelu w Łodzi

Grupa B&B Hotels rusza z budową hotelu w Łodzi. Nowy obiekt pierwszych gości przyjmie w ostatnim kwartale 2016 roku. Budowę  zrealizuje firma CFE Polska, należąca do belgijskiej Grupy CFE.

Nowy hotel sieci B&B powstanie na działce o powierzchni 1600 m2, zlokalizowanej w samym sercu miasta. Klasyczna, subtelna w swej prostocie i elegancji bryła o kubaturze ok. 17 000 tys. m2  wyrośnie przy al. Kościuszki 14, doskonale korespondując ze starą śródmiejską zabudową. Realnych kształtów autorskiej wizji Jolanty Halagardy z pracowni projektowej Arbapol nada firma CFE Polska, której Grupa B&B Hotels powierzyła realizację swojej łódzkiej inwestycji.

Siedmiokondygnacyjny obiekt o powierzchni użytkowej ok. 4000 m2 pomieści 149 komfortowych pokoi o wysokim standardzie, w tym między innymi pokoje dla osób niepełnosprawnych i pokoje rodzinne. Każdy z pokoi zapewni wysoki komfort wyposażenia, nowoczesny wystrój jak również darmowe szybkie bezprzewodowe łącze internetowe.  Hotel B&B w Łodzi udostępni również salę konferencyjną o powierzchni 50 m2, wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. W projekcie przewidziane są także podziemne oraz naziemne miejsca parkingowe dla gości hotelowych, które z pewnością będą dużym ułatwieniem dla osób podróżujących samochodem.

Hotel B&B w Łodzi będzie kolejnym tego typu obiektem w Polsce. Po otwarciu dołączy on do uruchomionych już hoteli w Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu, a także do planowanego obiektu w Katowicach, którego otwarcie zaplanowano również w 2016 roku.

źródło: B&B Hotels Polska

Flagowy paryski ibis znów otwarty dla gości

Następny »

Leonardo DiCaprio planuje budowę luksusowego resortu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *