Bartłomiej Niedbał w zespole HRS Polska

Bartłomiej Niedbał dołączył do polskiego zespołu HRS, obejmując stanowisko regionalnego dyrektora działu Corporate Solutions na Europę Centralną i Rosję. Funkcje tę pełni od 2 lutego 2015 roku.

Bartłomiej Niedbał będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii sprzedaży oraz umacnianie pozycji HRS na wybranych rynkach europejskich, zgodnie z przyjętą polityką rozwoju firmy. Utrzymanie stabilnego wzrostu sprzedaży i koordynacja prac zespołów w Polsce, Czechach, Słowacji, Rosji oraz na Węgrzech to ambitne cele stawiane przed nowym dyrektorem.

Bartłomiej Niedbał posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w dużych firmach. Dotychczas pełnił funkcję wicedyrektora ds. rozwoju produktu w Grupie Kapitałowej Benefit Systems S.A. W latach 2006-2013 związany był z Grupą Pracuj S.A., w której zdobywał doświadczenie zawodowe, przechodząc wszystkie szczeble kariery aż docelowo jako Senior Sales Development Manager odpowiadał za dział sprzedaży. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Akces-Benefit Sp. z o.o. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Politechniki Częstochowskiej.

– Przeprowadziliśmy proces rekrutacyjny na to kluczowe stanowisko, świadomie otwierając się na kandydatury spoza naszej branży. Z dużą satysfakcją przyznaję, że ta strategia sprawdziła się doskonale – zyskaliśmy świetnego specjalistę, który wniesie do HRS innowacyjną i obiektywną perspektywę. Nawiązanie współpracy z Bartkiem jest bez wątpienia najlepszym wyborem, jakiego mogliśmy dokonać, biorąc pod uwagę priorytety dynamicznej ekspansji polskiego biura HRS. Wspólnie będziemy dążyć do realizacji strategicznych założeń oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych z naszymi klientami w segmencie korporacyjnym – powiedział Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska.

źródło: HRS

Nowa szefowa Radisson Blu Hotel Kraków

Następny »

Focus Hotels buduje kolejny obiekt w Gdańsku

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *