Awanse w Zdrojowa Hotels

Monika Murawska awansowała na stanowisko Dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, natomiast Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako Zastępca Dyrektora Diune Hotel & Resort – czytamy w komunikacie spółki.

Monika Murawska po awansie jest odpowiedzialna za funkcjonowanie działów, ich współpracę, utrzymanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz standardów jakości. Może pochwalić się sporym doświadczeniem w hotelarstwie.  Pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Hilton Warsaw & Convention Centre, następnie w sieci Starwood Hotels.

Kluczowe obowiązki Bartosza Borowskiego, nowego Zastępcy Dyrektora Diune Hotel & Resort to nadzorowanie pracy działów operacyjnych hotelu m. in. gastronomii, recepcji, służby pięter i innych. Posiada doskonałe umiejętności interpersonalne i kwalifikacje menedżerskie. Pierwsze zawodowe kroki w gastronomii stawiał w USA i Wielkiej Brytanii. Przez 15 lat przeszedł wszystkie szczeble kariery, po powrocie do kraju objął kierownicze stanowisko w poznańskim hotelu IBB Andersia.

źródło: informacja prasowa

Grupa Hotelowa Orbis otwiera hotele w Słowenii

Następny »

We Wrocławiu powstanie pięciogwiazdkowy hotel The Bridge

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *