Apartament w stylu Bentleya

Bentley i St. Regis Hotels & Resorts nawiązały niecodzienną współpracę. Jej owocem jest ekskluzywny apartament Bentley Suite w luksusowym hotelu St. Regis w Stambule.

Apartament wyróżnia się oczywiście aranżacją, inspirowaną jednym z modeli marki Bentley. Na gości czekają tu między innymi meble ze skórzaną, pikowaną tapicerką, o kształcie i wykończeniu nawiązującym do linii samochodów czy instalacja świetlna, przy tworzeniu której projektanci czerpali pełnymi garściami z systemu oświetlenia auta.

Bentley Suite 03

Na podłogach apartamentu króluje marmur, w sypialni znajdziemy dwie chłodziarki do szampana, natomiast w salonie możemy korzystać z eleganckiego barku, wykonanego z drewna oliwnego. Do dyspozycji gości pozostają również liczne udogodnienia, w tym osobne wejście oraz prywatna jadalnia na świeżym powietrzu.

Bentley Suite 05

Nie sposób też nie wspomnieć o pięknym balkonie, skąd rozciąga się wspaniały widok na cieśninę Bosfor, Macka Park oraz Abdi Ipekci Street, jedną z głównych handlowych ulic Stambułu, pełną luksusowych butików. A to wszystko za… około 5050 euro za noc.

To nie pierwszy projekt zrealizowany wspólnie przez Bentley i St. Regis Hotels & Resorts. Flagowy apartament w stylu Bentleya powstał w Nowym Jorku.

oprac. EM na podst. businessinsider.com, fot. bentleymedia.com

Warszawski hotel Le Regina wyróżniony przez Michelin

Następny »

Degustacja win w Głęboczek Vine Resort&SPA

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *