Anita Sędziak w teamie DoubleTree by Hilton Warsaw

Anita Sędziak objęła stanowisko Room Division Directora w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Nowa dyrektor będzie odpowiedzialna za sprawne zarządzanie podległymi departamentami, do których należą Front Office oraz Housekeeping.

Anita Sędziak od ponad 15 lat jest związana z hotelarstwem. Doświadczenie zawodowe w obszarach recepcji, rezerwacji i obsługi klienta zdobywała w Warsaw Marriott Hotel, a następnie w Courtyard by Marriott Warsaw Airport, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Pionu Obsługi Klienta, a także odpowiadała za audyty: Brand Stardards Audit i Quality Assurance oraz działania w obszarze programu lojalnościowego Marriott Rewards i szeroko rozumiane relacje z gośćmi.

W liczącym 359 pokoi i apartamentów, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, Anita Sędziak będzie czuwać nad pracą dwóch działów: Służby Pięter (Housekeeping) oraz Recepcji (Front Office).

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to jeden z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej, który dysponuje jedną z największych powierzchni eventowych w stolicy (5000 m²), pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić aż 700 gości, relaksującym SPA, strefami wellness i fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym m.in. restauracją Garden.

Wakacje we wrześniu tańsze nawet o 40%?

Następny »

Hotel Focus Katowice Chorzów wśród laureatów TOPHOTEL 2015

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *