Andrzejkowe atrakcje w XVI-wiecznym zamku pod Wrocławiem

uroczyskoWyjątkowy wieczór andrzejkowy warto spędzić w Uroczysku Siedmiu Stawów, które przygotowało liczne atrakcje z tej okazji. W klimatycznych wnętrzach XVI-wiecznego zamku wystąpi zespół SonoTrio, zaplanowane jest spotkanie z wróżką i lanie wosku.

Dla gości przewidziany jest również masaż gorącą świecą w zamkowym SPA oraz wyjątkowa  kuchnia, w tym m.in. skompresowana w rumie polędwica z tuńczyka, otoczona czarnym sezamem, skropiona pianką z pomarańczy, siekana polędwica wołowa, podana ze świeżymi grzybami enoki i oliwą truflową oraz duszona cielęcina, podana z małżami na musie z pietruszki z sosem porto, a na deser – aromatyzowana goździkami glazurowana gruszka z delikatnym sosem angielskim.

Andrzejkowy weekend 28-30 listopada to doskonała oferta dla osób, które chcą spędzić magiczne chwile w luksusowych wnętrzach. Specjalny pakiet andrzejkowy, obejmuje 2 noclegi, menu jesienne, andrzejkowe atrakcje, muzykę na żywo ale również możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, saun, jacuzzi oraz strefy wypoczynkowej. Wykonany przez terapeutów SPA by L’Occitane masaż aromatyczną świecą szczególnie polecany jest na chłodniejsze dni, ponieważ ma właściwości rozgrzewające, wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

źródło: Uroczysko Siedmiu Stawów

Hotelarze Roku 2014 wybrani

Następny »

Profesjonalne sprzątanie hoteli: jak dobierać środki czystości?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *