andel’s Hotel Kraków przyjazny Rodzinie

Hotel Przyjazny Rodzinieandel’s Hotel Kraków już po raz trzeci został wyróżniony w konkursie „Hotel Przyjazny Rodzinie”.

Celem plebiscytu „Hotel Przyjazny Rodzinie”, którego hasło przewodnie to „Dziecko VIP-em w hotelu”, było wyłonienie miejsc noclegowych, w których dzieci i ich rodzice mogą czuć się komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. W konkursie wzięło udział 71 placówek, w tym hotel andel’s w Krakowie oraz Amber Baltic w Międzyzdrojach. Jednym z tegorocznych laureatów został krakowski hotel Vienna International.

andel’s Hotel Kraków spełnia wszystkie kryteria „Hotelu Przyjaznego Rodzinie”. Na każdym etapie kontaktu z gościem potrzeby rodzin są uwzględniane z najwyższą starannością. Podczas dokonywania rezerwacji goście są pytani o dodatkowe wyposażenie pokoju dla dzieci. Przy zameldowaniu rodzice dostają folder z użytecznymi informacjami, a dzieci – pakiet powitalny z kolorowanką, kredkami i bańkami mydlanymi. Podczas pobytu hotel oferuje bezpłatnie m.in. gry planszowe, książki i filmy dla dzieci w różnych językach. Proponuje pełne programy animacyjne, gdy rodzice muszą odbyć spotkanie biznesowe.

Hotel zapewnia również wiele sprzętów ułatwiających pobyt w hotelu, zaczynając od wanienki do kąpieli i krzesełka do karmienia, przez podgrzewacz do butelek, na plastikowych naczyniach i śliniaczkach kończąc. Restauracja Delight w swojej ofercie ma specjalne i zdrowe menu dla dzieci.

„Hotel Przyjazny Rodzinie” to konkurs organizowany z inicjatywy Violetty Hamerskiej i portalu hotelenet.com. Podczas tegorocznej trzeciej edycji kapituła, w skład której wchodzi m.in. Ewa Gawryluk, Dorota Zawadzka czy Waldemar Błaszczyk, zwracała szczególną uwagę na obsługę, atmosferę i podejście do małych gości. Członkowie jury oceniali hotele w praktyce, podczas własnych pobytów z rodzinami.

Rozmiar (łóżka) jest ważny

Następny »

Divante doradza TUI w zakresie e-commerce

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *