Amerykanie lubią kierunki europejskie

InsureMyTrip wprowadziło na amerykański rynek swój pierwszy letni przewodnik, w którym zaprezentowano najciekawsze trendy w turystyce na 2015 rok.

Przewodnik powstał w oparciu o wyniki badań, w trakcie których przeanalizowano dane InsureMyTrip dotyczące ruchu i trendów zakupowych. Oprócz danych wewnętrznych, wykorzystano także badania opinii klientów i ekspertów rynku turystycznego.

Na podstawie tak zróżnicowanych źródeł informacji, InsureMyTrip stworzyło krótki ranking najpopularniejszych destynacji wakacyjnych poza Stanami Zjednoczonymi:

  1. Wielka Brytania
  2. Francja
  3. Włochy
  4. Karaiby
  5. Holandia

W trakcie prac nad przewodnikiem InsureMyTrip przeanalizowało także dane z aplikacji Hooper. Według Hoopera, na najtańsze oferty mogą liczyć turyści, planujący podróż do Europy na początku maja i pod koniec sierpnia. Okazało się jednak, że to czerwiec jest najpopularniejszym miesiącem wojaży Amerykanów w ten zakątek świata.

InsureMyTrip jest pierwszym, a zarazem największym amerykańskim agregatorem ubezpieczeń turystycznych. Siedziba firmy znajduje się w mieście Warwick, w stanie Rhode Island w Stanach Zjednoczonych.

oprac. EM na podst. eturbonews.com, fot. Wikimedia Commons

Wieczorne spotkania z muzyką w hotelu Sofitel Grand Sopot

Następny »

Enovatis ma powody do zadowolenia

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *