Aleksandra Iwanowska Recepcjonistą Roku 2018

Aleksandra Iwanowska z hotelu Sofitel Grand Sopot została laureatką konkursu „Recepcjonista Roku 2018” organizowanym przez A.I.C.R. Polska – Międzynarodowe Hotelowe Stowarzyszenie Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych. W styczniu 2019 roku będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym finale, który zostanie zorganizowany w Londynie.

Aleksandra Iwanowska jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach Geografia oraz Turystyka i Rekreacja. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała jako stewardessa na pokładach samolotów linii lotniczej Enter Air. Praca pod nieustanną presją czasu okazała się twardą szkołą życia. To właśnie na wysokości 10 tys. metrów nad ziemią Aleksandra nauczyła się współpracy i reagowania w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

Przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2015 roku. Obecnie pracuje jako recepcjonistka w Sofitel Grand Sopot, hotelu należącym do Grupy Orbis. – To właśnie codzienny kontakt z gośćmi motywuje mnie do dalszego rozwoju. Myślę, że najważniejszą cechą w tej pracy powinna być empatia. Zawsze stawiam siebie na miejscu gości i postępuję z nimi w taki sposób, w jaki sama chciałabym być obsłużona – powiedziała Aleksandra Iwanowska. laureatka konkursu „Recepcjonista Roku 2018”.

źródło: informacja prasowa

Elżbieta Lendo w zarządzie Harmony Hotels

Następny »

Certyfikaty Travelist Quality Star 2018 rozdane

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *