Adam Latek i Maciej Straus ekspertami kongresu RentownyHotel

Adam Latek i Maciej Straus poprowadzą kolejne prelekcje 25 kwietnia w Warszawie podczas Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych. 

Organizatorzy kongresu zadbali o to, by każdy z przedstawicieli branży hotelarskiej znalazł coś dla siebie. Przekazywana wiedza będzie więc przydatna zarówno dla właścicieli i dyrektorów dużych hoteli, jak i małych obiektów hotelowych. Warto więc przyjrzeć się sylwetkom obu ekspertów.

Adam Latek – CEO firmy doradczo-szkoleniowej Latek Hotels. Hotelarz – pasjonat. Wykładowca akademicki w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie, gdzie specjalizuje się w zarządzaniu hotelami. Od ponad 20 lat związany z branżą hotelarską co sprawia, że dobrze wie, jak dotrzeć do różnego typu Gości, zaprojektować ofertę hotelu do ich potrzeb i… wykorzystać potencjał drzemiący w Airbnb. Szkoleniowiec projektów hotelarskich, juror branżowych konkursów i absolwent szkół managerskich doradzi, jak skalkulować inwestycję w Apart Hotelach i, jak budować opinie na najpopularniejszych serwisach rezerwacyjnych.

Maciej Straus  – CEO w Hotel Afrodyta **** Business & SPA. Strateg, audytor i autor procesów budowania wiarygodności i zarządzania reputacją marki hotelowej. W swojej prelekcji skupi się na tym, jak zarządzać zespołem, by ograniczyć rotację na trudnym rynku pracy i motywować swoich pracowników. Pan Maciej wykorzystuje swoją wiedzę, by zoptymalizować zyski ze sprzedaży w branży HORECA. Powie uczestnikom, jak kształtować pozytywne opinie pracowników o hotelu, przeprowadzić skuteczną i szybką rekrutację oraz jak zarządzać całym zespołem. To wszystko na przykładzie praktycznych case study.

Miło nam poinformować, że serwis HotelNews.pl objął patronat nad tym wydarzeniem.

Wiosną rusza Renaissance Warsaw Airport Hotel

Następny »

Jaworzno odebrało statuetkę Miasta Roku 2017

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *