Znamy laureatów V edycji Best Hotel Award

Już po raz piąty portal rezerwuje.pl przyznał wyróżnienia Best Hotel Award dla najlepszych hoteli w Polsce.

Plebiscyt podzielony został na 45 kategorii, do których nominowano ponad 300 obiektów noclegowych i 8 sieci hotelowych. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej besthotelaward.pl oraz telefonów komórkowych.

Spośród wszystkich nominowanych hoteli nagrodę główną przyznano dwóm hotelom, które otrzymały największą liczbę głosów i tym samym zostały uznane według głosujących za najlepsze hotele w Polsce:

  • w kategorii obiektów 1-3-gwiazdkowych – Hotel Amber z Gdańska zajmujący także 1 miejsce wśród hoteli 1-3* w Trójmieście,
  • w kategorii obiektów 4-5-gwiazdkowych – Rezydencja Luxury Hotel z Piekar Śląskich, który wygrał w kategorii hotele 4-5* na Śląsku.

Spora liczba obiektów obroniła pierwsze miejsca z ubiegłego roku: hotel Marriott utrzymał pozycję lidera jako najlepszy hotel 4-5* w Warszawie, Sheraton Kraków Hotel dalej nie ma sobie równych w dawnej stolicy, IBB Andersia przewodzi w Poznaniu a Słoneczny Młyn w Bydgoszczy. Złoty dyplom zachował Marine Hotel z Kołobrzegu w kategorii „Położenie i panorama” oraz „Sport & fitness”. Najlepszym hotelem w kategorii SPA ponownie został Hotel Royal Baltic Luxury Boutique w Ustce a doskonałym hotelem na pobyt rodzinny Hotel Robert’s Port w Mikołajkach.

Statuetka za najlepszą obsługę trafiła do warszawskiego hotelu Bristol, najlepsze śniadania i kolacje (nagroda za gastronomię) zjemy w Hotelu Natura Residence Business & Spa w Siewierzu k. Zawiercia, a najciekawszą architekturą i wystrojem wnętrz może się poszczycić Hotel Bachledówka na Podhalu.

Najlepszym hotelem dla biznesu w tym roku okazał się Modrzewie Park Hotel ze Szczawnicy. Organizując konferencję koniecznie musimy wziąć pod uwagę Best Hotel Agit Congress & SPA z Lublina, natomiast na weekend najlepiej wybrać się do hotelu Żubrówka w Białowieży.

Nagroda za premierę roku trafia do Hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka natomiast pierwszym laureatem w nowej kategorii – „Hotele przy lotnisku” – został Airport Hotel Okęcie z Warszawy.

Pełną listę laureatów można znaleźć na stronie besthotelaward.pl.

Restauracja Morellino w przewodniku Gault&Millau

Następny »

5 lat Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *