Z-Hotel Business & Spa czeka na rozbudowę i rebranding

z-hotelOd wiosny 2015 roku rusza rozbudowa Z-Hotel Business & Spa – otwocki obiekt zyska nowe skrzydło, w którym znajdą się dodatkowe pokoje, sala bankietowo-kongresowa na 300 osób, a także strefa rozrywki.

Inwestycja będzie realizowana z wykorzystaniem najnowszych technologii, które pozwolą czerpać energię z głębi ziemi.

Z-Hotel Business & Spa na początku przyszłego roku przeprowadzi rozbudowę obiektu polegającą na budowie nowego skrzydła. Inwestycja została zaplanowana jako ekologiczna w każdym aspekcie. Zostaną zastosowane nie tylko ekologiczne materiały, układy solarne, oświetlenie ledowe, lecz także planowane jest wykorzystanie energii z głębi ziemi. Będzie to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszej technologii pomp ciepła – to jedna z pierwszych tego typu inwestycji w Polsce realizowana w takiej skali. Takie działanie pozwoli także obniżyć na stałe koszty eksploatacyjne kompleksu hotelowego.

W nowym skrzydle znajdą się dodatkowe 23 pokoje dwuosobowe, z których część będzie miała możliwość bezpośredniego łączenia ze sobą. Jest to rozwiązanie zaplanowane z myślą o rodzinach przyjeżdżających do obiektu. W ramach działań dla biznesu powstanie sala bankietowo-kongresowa na 300 osób z dużym foyer, która pozwoli na organizację koncertów, kongresów i innych wydarzeń wymagających większej powierzchni i eleganckiej oprawy. Nowością w Z-Hotel Business & Spa będzie sfera rozrywki z kręgielnią, bilardem i parkietem tanecznym. Ta inwestycja to odpowiedź na zapotrzebowanie gości hotelu, którzy chcą aktywnie wypoczywać.

W związku z planowaną inwestycją, Z-Hotel Business & Spa przejdzie także proces rebrandingu. Zostaną zastosowane nowe kolory – brąz i złoto, które mają symbolizować proekologiczną politykę hotelu. Brązowy to kolor ziemi, przywołujący skojarzenia z harmonią, poczuciem bezpieczeństwa oraz praktycznością. Natomiast kolor złoty to symbol energii, luksusu oraz obietnicy lepszego życia.

Spotkanie astronomiczne w Hotelu Krasicki

Następny »

BUKOVINA Terma Hotel SPA najlepszym produktem turystycznym regionu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *