W Żorach ruszył hotel Alto

Hotel Alto został uruchomiony w lutym br. Oficjalne otwarcie obiektu nastąpiło 19 lutego 2015. Jednak pierwsi goście mogli w nim nocować już 3 tygodnie wcześniej. Obecnie pierwszy „uśmiechnięty” hotel w Polsce jest już otwarty dla wszystkich.

Hotel adresowany jest głównie do gości biznesowych, jednak przygotowane zostały w nim też 3 pokoje rodzinne dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo inwestor, spółka Alto Hotels, dostrzega też możliwość rozwoju wśród gości indywidualnych np. organizujących przyjęcia okolicznościowe.

Obiekt dysponuje 54 pokojami,co daje 108 miejsc noclegowych. Wśród udogodnień warte wyliczenia są m.in. pokoje z dużymi łóżkami i wygodnymi materacami oraz 40-calowym SmartTV, self check in (czyli gość sam melduje się do hotelu przy pomocy dotykowego panelu) oraz Strefa Widelca (gdzie serwowane są śniadania oraz lunche).

– Wszelkiego rodzaju dodatki, które w innych hotelach generują wysoką cenę pokoju takie jak: parking, śniadanie, Internet w pokoju itp. w Alto można dokupić, ale nie jest to obligatoryjne. Gość zatem „płaci za co chce”, czyli ma do dyspozycji komfortowy pokój z pełnym wyposażeniem, w bardzo dobrej cenie i możliwość dokupienia niezbędnych dla niego podczas pobytu dodatków – czytamy w komunikacie spółki.

źródło: Hotel Alto

iTaxi uruchamia specjalną usługę dla hoteli

Następny »

Najdroższe pokoje hotelowe w Ameryce

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *