Violetta Hamerska zasłużona dla turystyki

W tym roku Polska Izba Turystyki obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji Minister Sportu i Turystyki Tomasz Jędrzejczak wyróżnił osoby, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w Polsce. Wśród osób odznaczonych odznaką honorową jest Violetta Hamerska, pierwszy pracownik Biura Wykonawczego PIT.

Obecnie Violetta Hamerska jest ekspertem rynku hotelowego i specjalizuje się w jakości usług i wyposażenia hoteli. Od 8 lat prowadzi kampanię Hotel Przyjazny Rodzinie, w ramach której audytuje i ocenia obiekty noclegowe spełniające określone kryteria wypoczynku i wyposażenia dla rodzin z dziećmi. Za stworzenie kampanii otrzymała w 2011 roku prestiżową nagrodę „Hit Mamo To Ja – najlepsze dla dzieci”.

Jako pierwszy pracownik Polskiej Izby Turystyki Violetta Hamerska odpowiadała między innymi za organizację pracy biura, obsługę posiedzeń, komunikację z członkami Izby. Prowadziła pierwszy biuletyn dla członków PIT – „TUR Express”. Jest również autorką logo Izby, którego organizacja niezmiennie używa od 1991 roku.

Svenja Buesching dyrektorem sprzedaży sieci Hilton w Europie

Następny »

Beata Nawrot dyrektorem sprzedaży Louvre Hotels w Polsce

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *