Światowy Tydzień Kariery w sieci Hilton

Ruszył międzynarodowy Tydzień Kariery sieci Hilton, obchodzony również we wrocławskim hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw.

W dniach 15-21 maja w ramach akcji Careers@HiltonWeek hotele Hilton na całym świecie organizują setki wydarzeń, aby informować młodzież o możliwościach kariery w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Kilkunastu pracowników DoubleTree by Hilton Wroclaw wyruszyło dzisiaj w barwnej paradzie w kierunku wrocławskich uczelni. Odwiedzają także ulubione miejsce spotkań studentów – Wyspę Słodową. Tam rozmawiają, udzielają porad, nawiązują nowe znajomości, częstują najbardziej znanymi ciastkami na świecie. Wręczają również zaproszenia na spotkanie, które odbędzie się już 19 maja w godz. 14.00-16.00 w patio hotelu przy ulicy Podwale 84 we Wrocławiu.

Już w najbliższy piątek, 19 maja, kierownicy poszczególnych działów opowiedzą o swojej pracy i doświadczeniu, podzielą się wiedzą i doradzą odpowiednio do umiejętności zgłaszających się osób, na które stanowisko aplikować. Poszukiwani są między innymi pracownicy recepcji, kuchni i -restauracji, pokojówki i pokojowi.

źródło: Hotelnews

Największy na świecie Hampton by Hilton otwarto w Berlinie

Następny »

Rozbudowa hotelu Bayjonn dobiega końca

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *