Słupsk coraz atrakcyjniejszy dla turystów

Słupsk zwyciężył w ogólnopolskim plebiscycie „Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016”. Przedstawiciele HRS, fundatora nagrody, podkreślili, że internauci docenili nie tylko walory miasta, lecz także przychylnie wypowiadali się w komentarzach uzasadniających wybór o aktywnym prezydencie.

Dzięki plebiscytowi Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 Słupsk odkryje swój potencjał turystyczny przed miłośnikami podróży ze wszystkich zakątków kraju. Oprócz tytułu, dyplomu i statuetki miasto zyska wsparcie HRS w promocji regionu.

Ziemia Słupska to czyste powietrze, zadbane zabytki, aktywna turystyka wodna i świetna lokalna kuchnia. Doceniają to coraz częściej turyści, którzy odwiedzają Słupsk i w mieście położonym zaledwie 18 kilometrów od Bałtyku dostrzegają ogromny potencjał. Zarówno mieszkańcy, jak i miłośnicy miasta najczęściej chwalili je za walory przyrodnicze, architektoniczne i najlepszego prezydenta.

Przedstawiciele HRS rozmawiali z prezydentem Robertem Biedroniem o dużym potencjale miasta w zakresie podróży weekendowych. Prezydent Robert Biedroń wyraził nadzieję, że w 2017 roku Słupsk znów będzie mógł poszczycić się tytułem Miasta Roku, a internauci niezmiennie będą pozytywnie oceniać pomorskie miasto. Zarówno statuetka jak i dyplom zostaną wyeksponowane w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Stefana Starzyńskiego 8.

źródło: HRS

Przemysław Langowski szefem kuchni w Hotelu Number One

Następny »

Gdzie Polacy latali na ferie zimowe? [INFOGRAFIKA]

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *