Ruszają Targi EuroGastro oraz WorldHotel w Warszawie

Ruszają 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017. Podczas tego eventu zaprezentuje się 270 wystawców z 14 krajów.

Nadchodzące wydarzenia to świetna okazja by dokonać pełnego przeglądu oferty rynkowej, wziąć udział w branżowych spotkaniach oraz poszukać kulinarnych inspiracji. Podczas targów prezentowana będzie kompleksowa oferta wyposażenia zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych i barów. Odrębny sektor stanowić będzie żywność i napoje dla gastronomii.

W zakresie wyposażenia wnętrz hotelowych wystawcy zaprezentują różnorodne meble, systemy audiowizualne czy tekstylia. Będzie można również zakupić odzież ochronną i środki czystości. Uzupełnieniem oferty, która podkreśli wygląd serwowanych w hotelowych restauracjach potraw, będą: zastawy, porcelana, szkło czy galanteria stołowa.

W strefie Coffee Village znajdą się stoiska dostawców kawy, ekspresów i akcesoriów niezbędnych do jej przygotowywania. Odbędą się również bezpłatne warsztaty dedykowane baristom, menedżerom kawiarni i restauracji oraz miłośnikom kawy.

Targi EuroGastro i WorldHotel to także świetna okazja by uzyskać cenne informacje o zarządzaniu biznesem gastronomicznym i hotelowym. Program wypełnią szkolenia i warsztaty, podczas których eksperci przekażą wiedzę na temat rynku HoReCa, panujących trendów oraz budowania skutecznej strategii. Interesujący panel o wyzwaniach rynkowych poprowadzą przedstawiciele z Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu. Poza tym odbędą się spotkania poświęcone zarządzaniu zespołem oraz budowaniu marki dobrego pracodawcy. Równie ciekawie zapowiadają się szkolenia z zakresu marketingu i promocji restauracji oraz rebrandingu.

Targi EuroGastro i WorldHotel odbędą się w dniach 5-7 kwietnia. Wydarzenia będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10.00-17.00. Wstęp jest odpłatny, a wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja.

Grupa B&B Hotels stawia na Vertical Booking CRS

Następny »

Wyróżnienia dla hotelu Radisson Blu w Krakowie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *