Pierre-Frédéric Roulot zarządza teraz także siecią Metropolo

Pierre-Frédéric Roulot, obecny prezes Louvre Hotels Group, zarządza teraz także siecią hotelową Metropolo. Warto przypomnieć, że do Metropolo należą takie marki hotelowe, jak Jin Jiang Inn, Metropolo, Bestay, Goldmet Inn.

Obie sieci posiadają łącznie ponad 2 500 hoteli w 52 krajach, z czego 1 150 znajduje się w Chinach, w tym hotele: Première Classe, Kyriad, Campanile i Golden Tulip, hotele pięciu marek należących do sieci Sarovar w Indiach oraz hotele chińskich marek: Jin Jiang Inn, Metropolo, Bestay i Goldmet Inn. Vienna i Plateno, których Jin Jiang jest akcjonariuszem, pozostają niezależne.

Pierre-Frédéric Roulot mianował Joël Guiraud, dotychczasowego wiceprezesa ds. operacyjnych Louvre Hotels Group, prezesem sieci Metropolo w Azji, nadając jej jednocześnie nową nazwę: Jin Jiang Louvre Azja. Na poprzednim stanowisku Joël Guiraud zastąpili: Krystel Blondeau, która teraz będzie odpowiedzialna za działalność operacyjną we Francji i Andreas Tscherning, odpowiedzialny za pozostałe kraje Europy.

Pierre-Frédéric Roulot, prezes Louvre Hotels Group, nie ukrywa, że Azja jest atrakcyjnym rynkiem dla grupy. Dlatego w tym regionie planowane jest uruchomienie ponad 1200 nowych hoteli w ciągu najbliższych trzech lat.

źródło: informacja prasowa

Modernizacja technologiczna hotelu Dębowa Góra

Następny »

Hotelarze spotkają się w Katowicach na 24. TravelCampie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *