Jak będą wyglądały pokoje w hotelu Gwiazda Morza?

Budowa hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie rozpoczęła niedawno, ale już teraz można zobaczyć jak wyglądają pierwsze prototypowe pokoje. Wzorcowe wnętrza – tzw. mock upy powstały w krakowskiej pracowni projektowej Iliard.

Dwa pokoje wzorcowe to dwie odmienne propozycje na design. Jeden to „Nature”, który charakteryzuje się stosowaniem naturalnych, „prawdziwych” nieprzetworzonych materiałów jak drewno, beton, kamień, szkło, wełna, stal, miedz w swoich naturalnych kolorach. Otwarta, jasna i transparentna przestrzeń, m.in. dzięki dużym oknom, balkonom i przeszklonym łazienkom uzupełnia się i w pełni koresponduje z nadmorską przestrzenią. Drugi typ „Modern”, to propozycja mocno eksponująca przewodnią kolorystykę, elementy nowoczesnego wzornictwa – czytamy w komunikacie spółki.

W każdym pokoju meble i dodatki zostały indywidualnie zaprojektowane. Wzór okładzin betonowych, sposób piaskowania drewna, wzór wykładziny został opracowany do tego konkretnego projektu.

W obiekcie, który będzie częścią Resortu Gwiazda Morza Spa & Sport znajdzie się 87 nowoczesnych jednostek hotelowych oraz 13 ekskluzywnych apartamentów mieszkalnych na najwyższych piętrach hotelu.

Hotel Pod Orłem w Bydgoszczy w barwach Focus Premium

Następny »

Grupa B&B Hotels stawia na Vertical Booking CRS

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *