Ibis Styles uruchomił hotel w Kłajpedzie

W połowie grudnia sieć ibis uruchomiła na Litwie nowy hotel- ibis Styles Klaipeda Aurora. Ten nowoczesny obiekt  położony jest na samym brzegu laguny Mierzei Kurońskiej, która została wpisana  na listę dziedzictwa UNESCO.

W  pobliżu hotelu znajduje się przystań statków pasażerskich, Delfinarium i Muzeum Morskie oraz starówka. Dobre połączenia z największymi polskimi miastami oraz ciekawe oferty zachęcają do odwiedzin, nie tylko w trakcie najbliższych świąt czy ferii zimowych.

Hotel ibis Styles Klaipeda Aurora jest bardzo oryginalnym obiektem pod kątem architektonicznym. Pokoje mieszczą się w części budynku przypominającej swoim kształtem łódź. Natomiast lobby i restauracja znajdują się w przyłączonym do niego zabytkowym budynku z 1953 roku, w którym kiedyś było kino. Kilkumetrowa odległość od głównych atrakcji turystycznych oraz niemalże uzdrowiskowy klimat tego urokliwego zakątku Litwy zachęcają do dłuższych odwiedzin.

Zatrzymać można się w jednym z 144 nowoczesnych pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, bezprzewodowy i darmowy szybki Internet, telewizor LCD z kanałami satelitarnymi oraz piękną łazienkę. Na gości pragnących więcej – czeka aż 12 apartamentów.

Ibis Styles Klaipeda Aurora to także 2 komfortowe sale konferencyjne oraz pokój spotkań. W największej z nich można poprowadzić wykład nawet na 300 osób. Każda z nich wyposażona jest w bezprzewodowy Internet oraz profesjonalne urządzenia potrzebne przy sprawnej organizacji spotkań, konferencji i imprez.

Sieć B&B otwiera hotel w Disneyland Paris

Następny »

Restauracja Morellino w przewodniku Gault&Millau

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *