Festiwal Wina „Zamkowe Bachanalia” 2014 w Hotelu Zamek Ryn

winiarniaHotel Zamek Ryn po raz kolejny organizuje Festiwal Wina „Zamkowe Bachanalia”. Impreza ta, stanowiąca nie lada gratkę dla miłośników tego szlachetnego trunku, odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2014 r.

W tych dniach Zamkowy Dziedziniec będzie mienił się feerią barw i smaków słonecznej Toskanii, zielonej Andaluzji, kolorowej Prowansji, nadreńskich winnic i południowego brzegu Balatonu. „Zamkowe Bachanalia” to jedyna okazja do skosztowania trunków z całego świata i przeżycia niezwykłych doznań smakowych.

Będzie to już piąta edycja Festiwalu, który rokrocznie uświetniają swą obecnością producenci i importerzy najlepszych win z całego świata. Festiwal jest również okazją do zasmakowania w doskonałej, wykwintnej kuchni, a także do obejrzenia ciekawych pokazów i prezentacji, pokazujących, jak w odpowiedni sposób można łączyć i serwować wina i sery.

W czasie „Zamkowych Bachanaliów” wyjątkową możliwość zaprezentowania swoich produktów wszystkim miłośnikom wina mają także producenci szlachetnych oliw i octów, naczyń, szkła i innych akcesoriów związanych z winem.

źródło: informacja prasowa

Qubus Hotel po raz trzeci przyjazny rodzinie

Następny »

Dwudziestolatek z Warszawy kusi komfortowymi warunkami

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *