Crowne Plaza London otwarty dla gości

Luksusowy hotel Crowne Plaza London czeka na pierwszych gości. Obiekt usytuowany jest w dzielnicy Battersea, w południowo-zachodniej części stolicy Anglii.

Crowne Plaza London to miejsce idealne zarówno na spotkania biznesowe, jak i wypoczynek w jednej z największych europejskich metropolii.

Na turystów czeka 78 ekskluzywnych pokoi, wyposażonych we wszelkie udogodnienia, a ponadto nowoczesny kompleks SPA oraz siłownia. W hotelu znajduje się także elegancka restauracja, w której goście mogą obserwować szefów kuchni przy pracy. A spragnionych relaksu po intensywnym zwiedzaniu nie powinno zabraknąć w barze na tarasie, z którego roztacza się fantastyczny widok na Tamizę.

Ogromnym atutem obiektu jego lokalizacja. Turyści, którym zależy na szybkiej i sprawnej komunikacji z pewnością docenią bliskość stacji kolejowej i łatwy dojazd do centrum Londynu oraz na lotnisko Gatwick. Natomiast chcących poznać nocne oblicze stolicy Anglii, ucieszy fakt, że w okolicy hotelu znajdziemy liczne lokale rozrywkowe.

EM na podst. Breaking Travel News

 

Kolejna edycja EuroGastro już w marcu

Następny »

Bristol Art & SPA łączy zdrowie z zamiłowaniem do sztuki

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *