BUKOVINA Terma Hotel SPA najlepszym produktem turystycznym regionu

bukovinaRegionalny etap konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny to kolejny wielki sukces kompleksu BUKOVINA Terma Hotel SPA.

Kapituła Małopolskiej Organizacji Turystycznej wyłoniła trzy turystyczne projekty, które przeszły do etapu ogólnopolskiego konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”. Jednym z nich jest luksusowy kompleks BUKOVINA.

Już po raz kolejny, kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA, został wybrany jako jeden z najlepszych obiektów turystycznych polskich gór. Wśród kilkunastu zgłoszonych propozycji, to właśnie BUKOVINA wraz z trzema innymi kandydatami, będzie walczyła o ogólnopolski, prestiżowy Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

– Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że wśród siedemnastu niezwykle atrakcyjnych i różnorodnych propozycji turystycznych, BUKOVINA może stawać do konkursu w etapie ogólnopolskim i dumnie reprezentować region. To niezwykła motywacja do ciągłej pracy nad dalszym rozwojem i dążenia do stałego udoskonalania i wprowadzenia nowych atrakcji w ofercie Term. Zaufanie, jakim obdarzyła nas Kapituła i oddane głosy sprawiają, że jeszcze bardziej jesteśmy zmobilizowani. Termy BUKOVINA to pierwszy taki kompleks w Polsce, który wykorzystuje właściwości wód termalnych. To właśnie połączenie dbania o zdrowie i dobrej zabawy z wychowaniem fizycznym zostało docenione przez Kapitułę konkurs – mówi Edward Kuchta, Prezes Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciel marki BUKOVINA Terma Hotel SPA.

Zwycięzców ogólnopolskiego etapu konkursu na najlepszy Produkt Turystyczny poznamy 24 października podczas Tour Salon w Poznaniu, gdzie odbędzie się uroczysta gala wręczenia Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej.

źródło: informacja prasowa

Z-Hotel Business & Spa czeka na rozbudowę i rebranding

Następny »

Hotel Anders ze znakiem „Produkt Warmia Mazury”

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *