20. edycja TravelCamp już za tydzień w Poznaniu

Realizowany od 2010 roku cykl nieformalnych spotkań środowiska internetowego z branżą turystyczną i hotelarską TravelCamp odbędzie się już po raz dwudziesty. Jubileuszowa edycja pierwszego w Polsce barcampu dla hotelarzy i touroperatorów zorganizowana zostanie 9 grudnia w Poznaniu.

Travelcamp to dla przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej okazja do spotkania z ekspertami z zakresu szeroko pojętego e-marketingu. Event służy wymianie doświadczeń, poznaniu nowych projektów i trendów oraz integracji środowiska turystycznego.

Zaproszeni eksperci będą rozmawiać m.in. o marketingu treści w turystyce, o wykorzystaniu GDS-ów w hotelarstwie, o budowaniu marki hotelu, a także faktach i mitach w pozycjonowaniu stron turystycznych i hotelowych . Nie zabraknie miejsca na dyskusje i case studies. Organizator zapowiada też liczne konkursy i niespodzianki.

– Najbliższa edycja będzie dobrą okazją do podsumowań – zarówno mijającego 2015 roku, jak i tego, co udało się dokonać, organizując turystyczne barcampy – mówi Piotr Kasperczak, pomysłodawca spotkań travelcampowych. – Po kilku latach mogę śmiało powiedzieć, że idea TravelCamp świetnie wpisała się w oczekiwania branży, stając się alternatywą dla nudnych i nierzadko drogich konferencji branżowych.

Najbliższy TravelCamp odbędzie się w środę, 9 grudnia, w Hotelu NH Poznań. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy pracują w hotelarstwie lub branży turystycznej. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału w spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jubileuszową edycję TC wspierają SalesManago, Supranational Hotels oraz Profitroom. Partnerami technologicznymi są QTravel oraz ERV. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Turystyka.rp.pl.

Kampania Hotel Przyjazny Rodzinie już po raz ósmy

Następny »

Napięcie powierzchniowe w Hotelu Narvil

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *